Šiandien rajone

Akcija „Sukurkime vaikams džiaugsmingų akimirkų“

Artėja Kalėdos – gerumo ir norų išsipildymo metas. Tai laikas, kai dalijamės gerumu ir meile su mus supančiais žmonėmis. Deja, vaikai iš globos namų tiek meilės ir dėmesio dažnai nesulaukia. Tačiau Alytaus vaikų globos namų auklėtiniai neliko pamiršti – juos su dovanomis aplankė įmonės „Mano Būstas“ darbuotojai.

Kalėdos – dovanų metas  

Įmonės „Mano Būstas“ darbuotojai sugalvojo akciją „Sukurkime vaikams džiaugsmingų akimirkų“, kurios tikslas – padovanoti globos namų auklėtiniams naudingų dovanų. Vaikams nupirktas naujas televizorius, 10 planšetinių kompiuterių ir skanumynų.

„Padarėme specialias dėžutes. Visą mėnesį rinkome pinigus ir tada galvojome, ką vaikams nupirkti? Nusprendėme, kad reikėtų technologinių dalykų, nes vis tiek gyvename XXI amžiuje, vaikams mokytis būtinos technologijos. Tad nupirkome 10 planšečių ir vieną televizorių. Tikimės, kad vaikai jais naudosis ne tik žaidimams, bet ir mokslams“, – apie idėją pasakojo „Mano Būsto“ ryšių su visuomene grupės vadovas Paulius Ugianskis.

Nuoširdus vaikų džiaugsmas ir dėmesys

Vaikai labai šiltai priėmė juos aplankiusius svečius. Vos pamatę dovanas, skubėjo jas išpakuoti ir neslėpė džiaugsmo bei dėkingumo. Apie tokius dalykus jie net nedrįso pasvajoti!

Po dovanų įteikimo vaikai maloniai pakvietė svečius apžiūrėti namų: aprodė savo kambarius, papasakojo, kaip gyvena, ką veikia laisvalaikiu, kaip jiems sekasi mokytis. Vėliau Alytaus vaikų globos namuose vyko šventinių žvakių gamybos dirbtuvės, kuriose vaikai ne tik sužinojo įdomybių apie žvakių gamybą, bet ir patys pabandė jas pagaminti.

Ši diena vaikams buvo kupina įspūdžių ir gerų emocijų!