Metų kaimynas 2017

Algirdas Žuklija: „Visko būna, ir pasibaram ir gražiai sutariam“

Aktyvus vyras pirmininkauja net dviem namams
Aktyvus vyras pirmininkauja net dviem namams

Visą gyvenimą atsakingus darbus dirbęs Alytaus gyventojas Algirdas Žuklija ir išėjęs į pensiją nesėdi sudėjęs rankų – pirmininkauja net dviem Naujosios gatvės namams.

Poną Algirdą puikiai žino bene visas miestas – vyras aktyviai dalyvauja visuomeniniame gyvenime, rūpinasi savo prižiūrimų namų gerove. Praėjusiais metais subūręs gyventojus sutvarkė Naujosios g. 28 – ąjį namą – buvo atnaujintas fasadas, sutvarkyta aplinka, įrengta rezervuota parkavimo aikštelė. „Tuomet tai buvo pirmoji tokia parkavimosi aikštelė – gyventojams grįžusiems namo nebereikia sukti galvos, kur pastatyti mašiną“,  – išdidžiai pasakojo A. Žuklija.

O kadangi darbo veikliam gyventojui pasirodė per mažai, jis apsiėmė pirmininkauti ir Naujosios g. 40 -tam namui. A. Žuklija šiame name nuveiktais ypač didžiuojasi: „ Pavyko namą visiškai atnaujinti. Čia viskas sutvarkyta iš pagrindų – pakeistos durys, sutvarkytas stogelis, pakeisti vamzdynai. Labiausiai džiaugiuosi, kad sutvarkėme lietaus kanalizaciją – 49 metus namas buvo semiamas, gyventojai net nežinojo kur jų sandėliukai. O svarbiausia, kad kanalizaciją pavyko sutvarkyti neišleidus nei cento gyventojų pinigų.“

Vyras neslepia, kad yra valdingas ir reiklus, tad ir pasipykti kartais tenka: „Visko būna, ir pasibaram, ir gražiai sutariam, tačiau svarbiausia, kad paskui visi būna patenkinti“ – šypsodamasis pasakoja Algirdas.