Kalba gyventojai Naudinga žinoti

Alytaus TAU kviečia senjorus rudenį pradėti studentiškai

Pagrindinė Alytaus trečiojo amžiaus universiteto idėja – senjorų, vyresnio amžiaus asmenų socialinė integracija į visuomenę per mokymąsi.

Alytaus TAU (2)

Alytus stebina senjorų aktyvumu. Užsidaryti tarp keturių sienų – ne jiems. Tai rodo didžiulis Alytaus Trečiojo Amžiaus Universiteto (Alytaus TAU) narių skaičius. Tai savarankiška, ne pelno siekianti, visuomeninė, švietėjiška organizacija. Joje yra apie 700 žingeidžių senjorų, kurie studijuoja įvairias diciplinas, dalyvauja projektuose, daug keliauja. Ši organizacija sėkmingai funkcionuoja jau 10 metų, todėl puikiai žino savo studentų poreikius ir yra atvira naujovėms.

„Pagrindinė Alytaus trečiojo amžiaus universiteto idėja – senjorų, vyresnio amžiaus asmenų socialinė integracija į visuomenę per mokymąsi. Vyresnio amžiaus žmonės, ypač išėję į pensiją,  tarsi iškrenta iš visuomenės. Dalyvaudami įvairiose veiklose, mokydamiesi, bendraudami, dalindamiesi patirtimi ir idėjomis senjorai jaučiasi pilnaverčiais visuomenės nariais.

Pagrindiniai mūsų tikslai – skatinti senjorų efektyvų, produktyvų ir turiningą gyvenimą, palaikyti darbingumą, fizinį aktyvumą, kelti žinių bei kultūros lygį. Siekiame skatinti tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą bei sudaryti sąlygas saviraiškai, patirties sklaidai. Norime ugdyti gebėjimą bendrauti tarp kartų, siekiant gyvenimo darnos, pagyvenusio žmogaus ir aplinkos harmonijos“, – apie Alytaus TAU pasakojo direktorė ir viena iš įkūrėjų Janina Ingelevičienė.

Visi Alytaus senjorai dar nespėję įsitraukti į Alytaus TAU veiklą yra kviečiami teikti prašymus ir jau nuo rudens pasinerti į įdomias ir naudingas veiklas su bendraamžiais.

Daugiau informacijos tel. +370 666 66666 arba el.paštu: [email protected]