Šiandien rajone

Alytiškiai, už kurį projektą balsuosite Jūs?

Ar žinojote, kad jau startavo balsavimas už pateiktas iniciatyvas Alytaus miestui? Šiais metais patvirtinti 8 projektai – laimėję bus įgyvendinti savivaldybės biudžeto lėšomis ir papuoš Alytaus miestą. Alytiškiai, už kurį projektą ketinate balsuoti? Kuri iniciatyva būtų iš ties reikalinga Jūsų miestui?

Jau prasidėjęs balsavimas už pateiktas iniciatyvas tęsis iki birželio 15 dienos. Alytaus miesto gyventojai (nuo 16 metų) kviečiami aktyviai dalyvauti bendruomenės gyvenime – išreikšti savo nuomonę atiduodant balsus už labiausiai patikusias iniciatyvas. Visos pateiktos iniciatyvos skirtos gerinti miestiečių gyvenamąją aplinką.

Daugiausiai alytiškių palaikymo sulaukusios iniciatyvos bus įgyvendintos savivaldybės biudžeto lėšomis. Mažųjų projektų kategorijoje teikiamos iniciatyvos iki 25 tūkst. eurų vertės, jos bus įgyvendintos dar šiemet. Didieji projektai – iki 150 tūkst. eurų – bus įgyvendinti kitais metais.

Susipažinkite su projektais:

Mažos apimties (iki 25 tūkst. eurų vertės) projektai:

  1. Alytaus diskgolfas (18 krepšių diskgolfo parkas – Jaunimo arba Kurorto parkuose).
  2. Meilės plytelė (simbolinės plytelės,  skirtos pagerbti ir pažymėti miesto istorines ir įvairių kultūros sričių asmenybes, įrengimas Rotušės aikštėje).
  3. „Su gaivia bangele…“ (pastatyti 3 grojančius suoliukus Alytaus Jaunimo parke, Miesto sode, Dainų slėnyje/Baltosios rožės tilte.)
  4. „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (vaikų žaidimo zona Senamiesčio pradinės mokyklos teritorijoje).
  5.  „Mūsų laisvalaikis“ (pojūčių terapijos (sveikatingumo) takas, paremtas S. Kneipo sveikatinimo teorija, bei pasivaikščiojimų takas VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro gyventojams ir lankytojams).

Didelės apimties (iki 150 tūkst. eurų vertės) projektai:

  1. Alytaus apžvalgos bokštas (bent 18 m bokštas Jaunimo parke ant šlaito, šalia riedučių parko).
  2. „Ištikimybė Tau“ (simbolinės skulptūros legendos apie Alytaus miesto įkūrimą tema sukūrimas. Joje būtų vaizduojami pagrindiniai Alytaus įkūrimo legendos veikėjai Alyta ir Mirgrausėlė, stovintys po simboline lelija. Numatoma vieta – aikštė A. Juozapavičiaus ir Studentų gatvių sankryžoje).
  3. A. Matučio parkas – vaikų erdvė (siūloma parke įkurti Kneipo taką, amfiteatrą, dvigubas sūpynes neįgaliesiems, lauko muzikos instrumentus.)

Balsuokite čia http://tiny.cc/h5u5lz

Dėmesio! Karantino metu savo balsus galite atiduoti tik internetu. Galima balsuoti vieną kartą už ne daugiau kaip 3 sąrašo projektus atiduodant po vieną balsą už kiekvieną abiejų kategorijų projektą.