Šiandien rajone

Alytus kviečia į klasiokų susitikimą!

Ar jau laukiate vasaros? Laukti tikrai yra ko, nes birželį švenčiame Alytaus miesto gimtadienį. Pasižymėkite kalendoriuose birželio 13 dieną, nes Alytus buria po visą pasaulį išsibarsčiusius alytiškius: vyks jau penktasis Pasaulio alytiškių sambūris, kuris kviečia bendraklasius susitikti Dainų slėnyje ir drauge švęsti miesto šventę. 

Šiemet Pasaulio alytiškių sambūrio tema – Klasiokų susitikimas, tad alytiškiai kviečiami į masinį klasės susitikimą, kurio programoje ne tik miesto ambasadorių paskelbimas, bet ir pačių pasaulio alytiškių paskaitos ir pasirodymai.

Jubiliejinis Pasaulio alytiškių sambūris kviečia skleisti žinią ir pakviesti kuo daugiau Alytuje gimusių ir užaugusių žmonių, kur šiuo metu jie bebūtų išsibarstę – ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Miestas savo žmonių nevadina emigrantais, jis kreipiasi kur kas draugiškiau – pasaulio alytiškiai.

Meilė savo miestui vienija alytiškius, nesvarbu, kur jie gyvena, tad Alytus kviečia! Kvieskite savo klasės draugus, registruokitės ir gal Jūsų mokykla bus gausiausiai susibūrusi? Registracija: https://bit.ly/2u8b6fo