Šiandien rajone

Ar įmanoma Alytuje papietauti už 3 eurus?

Darbo dienomis neretai tenka pietauti centre. Paprastai ieškome vietos, kur galėtume papietauti skaniai, sočiai ir nebrangiai. Kur tokios vietos yra Alytuje?

Iššūkis priimtas

Padarėme nedidelį eksperimentą. Mūsų tikslas – atrasti tokią kavinę ar valgyklą, kur už pietus sumokėtume ne daugiau 3 eurų.

Pirmiausia, pradėjome paiešką internete. Trumpame sąraše su nurodytais adresais rikiuojasi mokyklų valgyklos, Šašlykinė ir mažos kavinukės. Nenuostabu, kad jo įsikūrusios toliau nuo centro, miegamuosiuose rajonuose. Kitą dieną nusprendėme užsukti į Dainavos progimnazijos valgyklą. Dienos meniu buvo toks:

Nors buvo apie pusė pirmos, pats pietų metas, valgykla buvo pustuštė. Virėjų paprašius karšto patiekalo iš meniu, gavom atsakymą, kad nieko nebeliko, bet greit pagamins šnicelį. Sutikome su šiuo pasiūlymu. Pietūs kainavo tik 2,80. Į kainą įėjo žirnių sriuba, šnicelis ir bandelė. Gėrimų pirkti nereikėjo, nes stalo vanduo čia yra nemokamas. Tikėtina, kad panašių kainų galima tikėtis ir kitose Alytaus mokymo įstaigose, tačiau dėl maisto kokybės garantuoti negalime. Vis dėlto Dainavos progimnazijoje buvome maloniai nustebinti, nes papietavome sočiai kaip pas močiutę ir labai pigiai.

Kita vieta, kur galima sočiai, bet šiek tiek brangiau papietauti – „Šefo bufetas“. Tai „valgyk, kiek nori“ stiliaus valgykla, įsikūrusi Pramonės gatvės pradžioje. Čia už 5 eurus galima ne tik vietoje papietauti (galima įsidėti maisto kiek tik nori), bet ir išsinešti. Kurį laiką ši vieta buvo uždaryta, bet nuo naujųjų metų vėl atsidarė ir dirba darbo dienomis nuo 10:30 iki 15 val.

Deja, centre nebrangių vietų papietauti mums rasti nepavyko.

O kur pietauti einate Jūs? Pasidalinkite!