Kalba ekspertai

Būkite budrūs – telefoniniai sukčiai apgaudinėja gyventojus

Sukčiai neretai bando apsimesti daugiabučius administruojančių įmonių atstovais.
Sukčiai neretai bando apsimesti daugiabučius administruojančių įmonių atstovais.

Telefoniniai sukčiai apgaudinėja žmones ir bando papulti į jų butus, apsimesdami namų priežiūros specialistais. Jie klausia gyventojų adreso ir sako, kad atvyks jų patikrinti. Raginame būti budriais ir neįsileisti įtartinų asmenų į namus.

„Dėmesio, perspėkite savo vaikus! Sukčiai skambina ir sako, kad dėl dujų, klausia adreso, sako, kad atvažiuos patikrinti. Sūnui skambino, paėmiau ragelį tai apsimetė labai maloniu ponu ir atsiprašė, kad ne ten pataikė.. Saugokite savo vaikus ir savo turtą!“, – „Alytaus miesto ritmo“ grupėje socialiniame tinkle Facebook perspėjo alytiškė Eglė.

Sukčiai neretai bando apsimesti daugiabučius administruojančių įmonių atstovais, siekdami apgauti gyventojus. Įmonės „Mano būstas“ daugiabučių namų administravimo departamento direktorius Mindaugas Genys ragina neprarasti budrumo: „Noriu įspėti gyventojus neįsileisti įtartinų asmenų, o sulaukus panašaus skambučio pranešti apie tai savo namo vadybininkui arba policijai.“

Jei į namus atvykęs asmuo prisistato įmonės atstovu, tačiau kelia įtarimą, paprašykite pateikti dokumentus. Susirūpinus dėl savo saugumo, patartina kreiptis į policiją.