Naudinga žinoti

Gyventojai raginami tinkamai pasirūpinti atliekomis

Iš gyventojų nemokamai bus surenkamos elektroninės atliekos

Balandžio 24 dieną Alytaus miesto savivaldybė organizuoja atliekų surinkimo akciją, kurios metu iš gyventojų, organizacijų, įstaigų ir įmonių bus surenkamos atliekos.

Gyventojai nemokamai galės atsikratyti elektros ir elektroninės įrangos, baterijų ir akumuliatorių, vidaus degimo variklių tepalo, kuro ir oro filtrų atliekomis.

Sumokant atliekų turėtojui bus surenkamos automobilių hidraulinių amortizatorių, automobilinių ir pramoninių akumuliatorių atliekos, taip pat eksploatuoti netinkamos transporto priemonės.

Jeigu Jūsų įmonė, įstaiga ar organizacija bei Jūsų įmonės, įstaigos ar organizacijos darbuotojai arba gyventojai turi aukščiau išvardintų atliekų prašome iki 2017 m. balandžio 19 d. registruotis  e-paštu [email protected]  arba telefonu 8 5 206 09 01.

Norintys priduoti savo nebenaudojamą automobilį arba pateikti informaciją apie kiemuose be priežiūros paliktus nebenaudojamus automobilius ar nelegalius transporto priemonių ardytojus, turėtų rašyti e-paštu [email protected] arba skambinti telefonu  8 600 900 30.