Kalba ekspertai

Investuoti į šilumos punkto renovaciją apsimoka

unnamed-file
Atnaujinus šilumos punktą sumažės išlaidos šildymui

Šildymo sezono metu gyventojai dažnai skundžiasi šilumos svyravimu – namuose arba per karšta arba per vėsu. Dažniausiai ši problema iškyla namuose, kurių šildymo sistema išbalansuota ir nėra automatizuota.  Pasak specialistų, rudenį, žiemą bei pavasarį, kai lauko temperatūra kinta itin dažnai, automatinis šilumos punktas padėtų efektyviau apšildyti namą – sumažinti šildymą, kai lauke šilta, ir padidinti, kai šalta. Pavyzdžiui, neautomatinį šilumos punktą du kartus per savaitę reguliuoja santechnikas. Jis pagal tuomet esančią lauko temperatūrą sureguliuoja šilumos padavimą. Tačiau jam išėjus temperatūra lauke gali pasikeisti, o šilumos kiekio padavimas liks toks pats.

Automatiniame šilumos punkte yra įrengtas daviklis, kuris nuolat reaguoja į temperatūros svyravimus lauke ir automatiškai keičia šildymo intensyvumą name.

Atnaujinus šildymo punktą, name ne tik geriau pasiskirstys šiluma, bet gyventojai gali ir sutaupyti mažiau mokėdami už šildymą.

Jei norite savo name atnaujinti šilumos punktą, kreipkitės į namą administruojantį vadybininką arba skambinkite numeriu 8 700 55 966.