Šiandien rajone

Kaip atrodys atsinaujinęs Dainų slėnis?

Naujieji treniruokliai – jau Dainų slėnyje. Alytaus savivaldybės nuotrauka.

Didelio alytiškių palaikymo sulaukęs projektas „Dainų slėnis – gyvas“ įgauna pagreitį. Planuojama, kad čia bus įrengta aktyvaus laisvalaikio zona. Pasidomėjome, kokios naujovės laukia šios vietos.

Anot Alytaus miesto savivaldybės atstovų, Dainų slėnyje bus pastatyti devyni lenkti 6 metrų ilgio suoliukai su atlošais: „Jie įsikurs žalioje zonoje už automobilių stovėjimo aikštelės. Du iš jų planuojama pakreipti į piliakalnio pusę, kitus į amfiteatrą.  Taip pat šioje zonoje bus pastatytas ir betoninis žaidimų stalas su keturiomis vietomis“.

Žaliojoje erdvėje, esančioje arčiau Nemuno, šalia pėsčiųjų tako jau pastatyti 7 treniruokliai. Dar vieną planuojama pastatyti šią savaitę.

Pavasarį, kai oro sąlygos bus palankesnės, Dainų slėnio teritorijoje bus įrengtas grilis, o šalia jo planuojama perkelti medinius suoliukus iš betoniniam stalui numatytos vietos.

Minėtos naujovės – tai tik dalis planuojamų pokyčių. Šiuo metu vyksta jau antrasis „Alytiškių inciatyvų“ projektas, kuriame gyventojai teikia savo idėjas, kaip pagyvinti Alytaus viešąsias erdves, tarp jų ir Dainų slėnį. Pasiūlymus galima teikti iki kovo 12 d. Visos iniciatyvos bus finansuojamos iš savivaldybės biudžeto lėšų. Plačiau apie šį projektą skaitykite – http://www.alytus.lt/alytiskiu-iniciatyvos