Šiandien rajone

Kaip minėsime Sausio 13-ąją Alytuje?

Jau šį trečiadienį Lietuvoje bus minima Sausio 13-oji. Šiemet 30-metį skaičiuojanti Laisvės gynėjų diena bus kitokia – be iškilmingų renginių ir koncertų. Alytiškiai šią dieną kviečiame prisiminti ir paminėti nuotoliniu būdu.

Nuo sausio 12 d., 12val.

Alytaus kultūros centras  kviečia į virtualias edukacines dirbtuves Facebook paskyroje ar Youtube kanale – jų metu galėsite pasigaminti neužmirštuoles.

Sausio 12 d.

Tą pačią dieną pasitikrinti savo istorines žinias virtualiame, jaunimui skirtame protmūšyje „Trisdešimt laisvės metų“ kviečia Išmanioji jaunimo erdvė.

Prie Sausio 13-osios kryžiaus ir Laisvės Angelo vyks atminimo akcija „Neužmirštuolių pieva“, ją galėsite stebėti Alytaus miesto savivaldybės interneto portale www.alytus.lt arba Facebook paskyroje, taip pat Alytaus kultūros centro Facebook paskyroje.

Sausio 12-osios vakarą prie Sausio 13-osios kryžiaus bus uždegti atminimo fakelai.

Sausio 13-tosios rytą, 8 val.

Visoje Lietuvoje prasidės pilietinė vienybės ir vilties akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. Kiekvienuose namuose, įstaigose, institucijose, Lietuvos Respublikos ambasadose dešimčiai minučių uždekime žvakutes už žuvusius Laisvės gynėjus ir palaikykime medikus, anuomet gelbėjusius sužeistus Laisvės gynėjus, o šiandien kovojančius su pandemijos iššūkiais.

Sausio 13 d., Nuo 9 val.

Alytaus kultūros centras kviečia pasiklausyti videopasakojimų „Alytiškiai liudija“. Juos išgirsite apsilankę Alytaus miesto savivaldybės interneto portale www.alytus.lt arba Facebook paskyroje bei Alytaus kultūros centro Facebook paskyroje ar Youtube kanale.