Kalba ekspertai

Kodėl būtina pasirūpinti namo siūlėmis šiandien?

Tarpblokinių siūlių remontas atliekamas tik šiltuoju metų laiku.
Tarpblokinių siūlių remontas atliekamas tik šiltuoju metų laiku.

Pastebite, kad šlampa ir pelija buto sienos, o prie grindų ar kambarių kampuose jaučiamas skersvėjis? Tai ženklas, kad pats laikas pasirūpinti tarpblokinių siūlių remontu ir šiltinimu. Minėtus požymius pastebėję Kaštonų g. 9 namo gyventojai suprato, kad delsti nebegalima – reikia spręsti šią problemą. Ir jie buvo teisūs, nes tokie darbai atliekami būtent dabar, šiltuoju metų laiku.

Keleri metai su kiauromis sienomis gali padaryti žalos daugiabučiui ir jame gyvenančių žmonių sveikatai, todėl namo defektų remontas yra būtinas. Senos statybos daugiabučiuose iš lauko pusės tokios siūlės gali būti iš dalies ištrupėjusios, gali matytis tik nedideli įtrūkimai.  Tačiau net ir akimi nematomi mažyčiai įtrūkimai daro didelę žalą namo konstrukcijai.

Siekiant pagerinti gyventojų butų mikroklimatą, apsaugoti namo konstrukcinius elementus nuo ardymo, atliekamas tarpblokinių siūlių remontas, kurio metu injektuojama šiltinamoji medžiaga į sandūros ertmę, o siūlės išorinis paviršius hermetizuojamas specialia mastika.

„Alytaus būsto“ pastatų priežiūros specialistai pabrėžia, kad toks remontas gali būti atliktas tik šiltuoju metų laiku – vasarą, pavasarį. Tad gyventojai, norintys, kad kitą žiemą problemos nepasikartotų, problemą turėtų registruoti jau dabar. Tai padaryti galite telefonu 8 700 55966 arba kreipkitės į Jūsų namą administruojantį vadybininką.