Naudinga žinoti

Mezginiai: sušildys ir lauke, ir namuose

Jaukios šlepetės

Norint namuose vaikščioti su šiltomis ir jaukaus dizaino šlepetėmis bei patiems jas pasigaminti jums nereikės pirkti įmantrių priemonių, užteks tik virbalų, senų siūlų likučių, truputėlio kantrybės, kruopštumo ir fantazijos. Sunaudoję siūlų likučius ne tik turėsite akį patraukiančius namų batus, bet ir padėsite gamtai neeikvodami papildomų žaliavų.

Kaip pasigaminti jaukias šlepetes, sužinokite čia: https://bit.ly/3oQcv2z

Nepamirškite papuošti namų batų bumbulais, sagomis ar kutais, kurie suteiks žaismingumo.

Galvos juosta

Šis mezginys bus ne tik šildantis apdangalas vėjuotomis dienomis, puikus stiliaus akcentas, bet ir galimybė pirmą kartą numegzti ką nors savo pačių rankomis. Galvos juostą su suaugusiojo priežiūra galės pasigaminti net ir mažieji. Kaip ir jaukioms šlepetėms, taip ir šiam rankdarbiui nereiks didelio kiekio siūlų, tad jei turite likučių – čia jie puikiai pasitarnaus.

Instrukciją, kuri padės pasigaminti galvos juostą, rasite čia: https://bit.ly/3cytu3T

Vaikiška liemenė

Ši liemenė gali tapti vaiko mėgstamiausia aprangos dalimi, kai namuose, darželyje ar mokykloje vėsu ir reikia patogaus bei dailaus drabužio. Taip pat ji pravers, kai reikės kelių plonų, bet šiltų sluoksnių. Liemenę pagyvins spalvotų siūlų pasirinkimas bei mažų akcentų pritaikymas: įdomių formų sagos, kutai liemenės apačioje, bumbulai ant raištelių ir pan.

Liemenės mezgimo schemą ir kitus patarimus rasite čia: https://bit.ly/3FxBGxu

Kitos mezginių idėjos

Šiuo metu ne tik rankų darbo dovanos, bet ir mezginiai yra labai populiari, jauki ir rūpestį išreiškianti dovana, kuri puikiai pasitarnaus ieškant kalėdinių siurprizų.

Dalijamės keliomis įkvepiančiomis idėjomis: https://bit.ly/3nHp2Gs