Naudinga žinoti

Miesto gatvėse – kelio ženklų pasikeitimai

Mieste atsirado kelio ženklų pasikeitimų

Dar šio mėnesio pradžioje Saugaus eismo komisijos posėdyje buvo patvirtinti kelio ženklų pakeitimai. Netrukus nauji ženklai atsirado ir gatvėse. Todėl vairuotojai turėtų būti atidesni.

Prieš Žalgirio ir Suvalkų, Vytauto ir Margio g. sankryžas nuimti iki šiol buvę kelio ženklai „Pagrindinis kelias” ir „Duoti kelią” – vietoje jų pastatyti kelio ženklai „Stop”. Nuo šiol šios sankryžos – lygiareikšmės ir visiems automobiliams privaloma sustoti prieš įvažiuojant į jas. Statybininkų g. kairės pusės atkarpoje tarp Topolių ir Jaunimo g. pastatyti kelio ženklai „Stovėti draudžiama” su papildoma lentele, nurodančia, kad draudžiama stovėti savaitės dienomis antradieniais nuo 9 iki 15 val. Toks pat kelio ženklas įrengtas ir Topolių g. dešinės pusės atkarpoje tarp įvažiavimo kelio į Topolių g. 6, 8, 10 namus ir Kaštonų gatvės. Alovės ir Ulonų g. sankryžoje – krovininių automobilių eismą draudžiantis kelio ženklas.

Sprendimas dėl ženklų pakeitimo priimtas dėl šiose atkarpose nuolat įvykstančių avarinių situacijų, taip pat trukdymo atlikti  mechanizuotus valymo darbus.