Renginiai

Pasaulinę Žemės dieną – „Apkabinkime žemę kartu”

Kovo 20d. – Pasaulinė Žemės diena

Kovo 20 d. minėsime Pasaulinę Žemės dieną. Tądien dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose.Pasaulyje ši diena minima nuo 1971 m., o Lietuvoje – nuo 1992 metų.

Todėl kovo 20 d. 12 val. Alytaus miesto savivaldybė ir vaiko ir mamos dienos centras „Kutis” kviečia alytiškius į Žemės dienai paminėti skirtą Alytaus miesto pradinių klasių mokinių akciją „Apkabinkime žemę kartu”. Renginio metu susirinkusius pasveikins Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius, linksmins vaiko ir mamos dienos centro „Kutis” personažai. Alytaus mokyklos-darželio „Drevinukas”, Likiškėlių pagrindinės, Piliakalnio progimnazijos ir „Sakalėlio” pradinės mokyklos mokiniai pakvies susirinkusius pašokti bendrą Žemės šokį. Renginio metu taip pat skambės vokalinės studijos „Bel canto” (vad. Aldona Ramanauskaitė) atliekami kūriniai ir bendra renginio dalyvių daina  „Mano kraštas” (G. Paškevičius).

Žemės dienos tikslas – ne tik atkreipti pasaulio visuomenės dėmesį į aplinką, klimato atšilimo keliamas problemas, neatsakingą vartojimą, bet ir skatinti kiekvieną gyventoją prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo. Rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi ir kiekvieną dieną.

KUTIS plakatas be programos