Šiandien rajone

Paskutinio vasaros savaitgalio renginiai Alytuje

Alytuje paskutinį vasaros savaitgalį netruks įvairių renginių ir pramogų.

Alytaus miestas paskutinį vasaros savaitgalį gausus renginių ir pramogų, skirtų ne tik miestiečiams, bet ir miesto svečiams.

Rugpjūčio 24 d.

Rūpestingi būsimųjų darželinukų tėveliai kviečiami į paskaitą „Vaikelis didyn – į darželį pirmyn!”, kurios metu galėsite sužinoti kaip palengvinti adaptaciją darželyje.

Rugpjūčio 25 d.

Dzūkų krašto menų inkubatoriaus „Menų pirtis“ organizuojamoje pomidorų augintojų šventėje galėsite ne tik pasikonsultuoti rūpimais pomidorų auginimo, tręšimo ir genėjimo klausimais, bet ir sudalyvauti gražiausios kompozicijos bei didžiausio pomidoro rinkimuose.

18 val. Alytaus miesto bažnyčios mišiomis kvies pradėti bendruomeninį renginį „Vidurnakčio eitynės“, organizuojamas  Tėviškės namų bendruomenės. Renginio metu bus prisiminti paskutiniais metais Anapilin iškeliavę bendruomenės žmonės, skambės dainos, o sutemus prasidės degančių žvakių eisena ir Alytaus kolegijos lazerių šou Senamiesčio skvere. Eitynės skiriamos siekiant išreikšti paramą Alytaus hospiso steigimui.

Rugpjūčio 26 d.

13 val. Alytaus sporto ir rekreacijos centre prasidės išskirtinių automobilių paroda „Swanky cars“, kurioje ne tik galėsite pasidairyti į įdomius ir išskirtinius automobilius, bet ir sudalyvauti gražiausio ar seniausio automobilio rinkimuose.

Rugpjūčio 27 d.

Sekmadienio rytą aktyviai pradėti kvies pusmaratonis „Alytaus tiltai 2017“. Bėgimas apjuos vaizdingiausias Dzūkijos sostinės miesto vietas ir jas sujungs vienais gražiausių Lietuvos tiltų. Dalyviai galės save išmėginti vienoje iš keturių trasų: 21 km, 10 km, 3 km, 600 m.