Naudinga žinoti

Po remonto daugiabutyje žymiai šilčiau

Volungės 14 name gyvenantys alytiškiai žiemos šalčių nebebijo. Laiku susitvarkę tarpblokines namo siūles, šiandien jie gyvena šilčiau. Kaip tai padeda sutaupyti ir kada geriausia pradėti tokius remonto darbus?

Pelijančios sienos, šalčio pojūtis kambaryje, vandens garų kondensacija ant peršalusių sienų, dėl drėgmės gendanti buto apdaila, yranti namo konstrukcija – tai pagrindinės bėdos, kurių priežastis yra netvarkingos tarpblokinės namo siūlės. Siekiant palengvinti kaimynų gyvenimą, apsaugoti namo konstrukcinius elementus nuo ardymo, atliekamas tarpblokinių namo siūlių remontas.

Volungės 14 namo pirmame aukšte gyvenanti kaimynė sakė, kad iškart pajuto šilumą: jos kambariuose dabar keliais laipsniais šilčiau. Anksčiau pridėjus ranką buvo juntamas šaltis, sienos pelijo, todėl moteris džiaugiasi, kad šios bėdos jau praeityje.

Tarpblokinių namo siūlių remontas gali būti atliekamas tik šiltuoju metų laiku – pavasarį, vasarą arba rudenį, kol dar šilta. „Alytaus būsto“ vadybininkė Ramunė Aleknavičienė ragina visus, norinčius kitą žiemą gyventi šilčiau, savo problemą registruoti jau dabar. Tai padaryti galite telefonu 8 700 55 966 arba kreipkitės į jūsų namą administruojantį vadybininką.