Kalba gyventojai Naudinga žinoti

„PortalPRO“ meistrai: „Turime sprendimo galią ir didesnę sumą banko sąskaitoje“

Meistrai Rimantas (kairėje) ir Algirdas (dešinėje) per keturias „PortalPRO“ darbų savaites jau yra atlikę daugiau nei 50 remonto darbų užsakymų

Draugai ir kolegos, Algirdas ir Rimas, daugiabučių namų remonto įmonėje drauge dirbo ne vienerius metus: „Kiek visko kartu esame matę ir kiek daugiabučių nuo rūsio iki stogo perėję, sunku net prisiminti“, – juokauja vyrai, daugiau nei prieš mėnesį prisijungę prie darbų pasiūlymo platformos „PortalPRO“. Su naujaisiais „PortalPRO“ meistrais praleidome pokštų, diskusijų ir darbų kupiną pusdienį.

„Esu nebe jaunas, nebėra man laiko lakstyti, o bandyti gyvenime niekada nebijojau“, – apie pasirinkimą dirbti su „PortalPRO“ pasakoja Rimvydas

Saulėtą dieną Algirdas ir Rimas pradėjo, jų žodžiais, pačiu tinkamiausiu metu. Kai žmona jau išleista į darbą, ramiai išgerta rytinė kava ir gatvės pasiruošusios atlaikyti šių meistrų tandemą – truputį po devintos: „Jei jau šiame darbe turiu tiek laisvės, tai ja ir naudojuosi. Disciplina išliko, tik ją pradedu truputį vėliau nei buvusiame darbe, kad pailsėjęs būčiau malonesnis ir klientams ir, aišku, kad Rimas nesiskųstų“, – su šypsena apie dienos pradžią pasakoja Algirdas.

Pirmajam šios dienos „PortalPRO“ užsakymui vyrai pasirinko pastatą, kuriame įsikūręs grožio salonas, restoranas ir keletas senamiesčio gyventojų šeimų. Šiam vamzdynų remonto darbui skirtos 8 valandos. „Iš esmės mūsų darbų pobūdis išliko toks, kaip ir dirbant privačioje įmonėje, tik čia mes turime sprendimo galią ir kol kas didesnę sumą banko sąskaitoje“, – restorano virtuvėje apžiūrinėdamas vamzdžius pasakojo Rimas.

Vyrai nemeluoja – būna dienų, kai pavargsti ir grįžti namo nukabinęs nosį. Remonto darbai tik iš pažiūros gali atrodyti lengvi. Būna, jog jie nuvyksta pas daugiabučio gyventojus, o šie  pakeltu tonu juos kaltina dėl pasenusių vamzdynų, užsikimšusios kanalizacijos ar kitų dalykų. Būna ir taip, kad nuvykę į objektą jie pamato, jog nieko padaryti negali: „Gerai, kad už sugaištą laiką gauni pinigus“.

Algirdas pasakoja, esantis nustebęs, jog tokia programėlė Lietuvoje atsirado tik dabar, o ne prieš 20 metų

Rimantas neslepia, jog prie „PortalPRO“ prisijungė net nesvarstęs: „O ką čia galvosi. Algirdas eina – einu ir aš: „Esu nebe jaunas nebėra man laiko lakstyti, o bandyti gyvenime niekada nebijojau“.

Po pirmųjų keturių savaičių su „PortalPRO“ Algirdas apie pokyčius atsiliepia itin teigiamai: „Jau klausiau vadovų: kur su šia programėle buvote prieš 20 metų? Jei būčiau jaunesnis ir energingesnis – užsidirbčiau labai gerų pinigų!”

Sutvarkius kanalizacijos problemas senamiestyje ir į „PortalPRO“ aplikaciją įkėlus atliktų darbų nuotraukas, prieš vykdami į kitą objektą, vyrai nuskuba į automobilį, išsitraukia didelę knygą ir žiūrėdami į telefono ekraną skuba ją pildyti: „Tie, kurie bijo išbandyti „PortalPRO“ sako, jog tai nesąmonė. Šiandien aš drąsiai sakau, jog „PortalPRO“ dirbu ir čia man  labiau patinka nei praėjusiame darbe: ir dėl laiko, ir dėl pinigų“.