Kalba gyventojai Šiandien rajone

Pradžiuginti gėlėmis – ne tik per Kovo 8-ąją

Kovo 8-ąją gėlių parduotuves tiesiog užplūsta moteris pradžiuginti skubantys vyrai. Kokias gėles dovanoti? Tulpes ar rožes? Vieną žiedelį ar didelę puokštę? Štai Dainavos mikrorajone, Vilties gatvėje įsikūrusioje parduotuvėje „Gėlių pasaulis“ šios šventės proga tulpės kainuoja tik po pusę euro.

Floristai pastebi, kad vyrai lepina savo moteris ne tik šiandien, bet ir kitomis dienomis, nepamiršta asmeninių švenčių. Tad klausiame gėlių žinovų, kaip nustebinti ir pradžiuginti savo mylimas moteris?

Išrinkti tinkamą gėlę – nelengva užduotis

Anot floristės Daivos, paprastai vyrai gėlių pirkti ateina jau Kovo 8-osios išvakarėse. Paklausta, ar jiems sunku išsirinkti, floristė atsakė, kad būna labai sunku: „Tada mes tiesiog bandome išsiaiškinti, kokias gėles ir kokias spalvas myli jų moteris. Svarbu suprasti, kad jai dėmesys yra labai svarbus. Todėl bandome atrasti kompromisą ir geriausią sprendimą kartu: ar pamaišome spalvas, ar vienspalves puokštes darome. Svarbu, kad puokštė patiktų tai moteriai, kuri ją gaus.“ Kaip ir renkantis gimtadienio dovaną, taip ir gėles lengviausia išsirinkti būna tiems, kurie gerai pažįsta žmogų, kuriam dovanoja.

Išradingi žmonės žino, kaip pradžiuginti

Dirbdama gėlių parduotuvėje Daiva yra gavusi pačių įvairiausių ir neįprasčiausių klientų pageidavimų. Štai kartą ateina vyras ir sako: „Aš noriu lauko gėlių“. „Jis žino, iš kokių gėlių bus sudaryta puokštė. Būna, kad net aš tokios vizijos nematau, o jis pats mato, kas dera tarpusavyje“, – stebėjosi floristė.

Nuolatiniai gėlių parduotuvių klientai visada atranda progų parodyti dėmesį: „Yra tokių vyrų, kurie, kad ir vienu žiedeliu, bet visada nustebins. Štai šalia mūsų parduotuvės yra picerija, tai vienas vaikinukas, net ir picą užsisakydamas, užsuka pas mus, nukerpa žiedą ir prideda rožės žiedelį savo mylimajai.“

Norintiems palepinti savo mylimas moteris nereikia didelių progų. Jie patys sugalvoja staigmeną ir ateina jau turėdami konkrečią idėją. „Kartą užsisakė vyras tiek rožių, kiek metų pragyveno su savo žmona, ir dar paprašė paslėpti žiedą tarp gėlių. Džiugu, kad yra vyrų, kurie nepamiršta santuokos metinių, susipažinimo datos, sveikina ir vardadienio proga, net ir savo kaimynes sveikina su gėlėmis.“

Gėlių mados nesikeičia

Anot floristės, nors gėlių parduotuvėse asortimentas išties platus, populiariausios vis dar išlieka rožės. „Žmogus net atėjęs į parduotuvę sako, „Aš žinau, ką aš pirksiu. Tik ne rožių“. Tada apsidairo ir sako, bet gal duokite man rožę. Matau, kad žmogus yra neapsisprendęs, ir nujaučiu, kad vis tiek išeis iš parduotuvės su rože“, – šypsosi Daiva.

Tačiau atėjo pavasaris, tad gėlių parduotuvėse ima karaliauti pačių įvairiausių spalvų tulpės. „Net nustebau, kai Valentino dieną vyrai daugiausia pirko tulpių su smeigtukais. Matyt, ne visos moterys mėgsta rožes“, – pasakojo pašnekovė.

Norintiems parodyti dėmesį savo mylimosioms nebūtina pirkti raudonos rožės – yra daugybė kitų būdų pasakyti, kad myli: į puokštes dedami mediniai smeigtukai su įvairiais žodžiais – „myliu“, „bučiuoju“ ir pan., taip pat atvirukai, lipdukai.

„Gėlių pasaulyje“ sau patinkančią puokštę atras net ir patys išrankiausi. Be to, šias parduotuves rasite ne tik Alytuje, bet ir kituose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Klaipėdoje, Ukmergėje, Mažeikiuose, Utenoje ir kt.

Daugiau informacijos: http://bit.ly/2oZ0lp7

O kokias gėles mėgstate Jūs? Pasidalinkite!