Rajono problema

Prie konteinerių palikti seni baldai miesto nepuošia

Nuotr. alytus.lt
Nuotr. alytus.lt

Šiltuoju metų laiku daugelis gyventojų susiruošia remontuotis namus, keisti senus baldus. O senieji, jeigu neatranda naujų šeimininkų, atsiduria gatvėje, šalia komunalinių atliekų konteinerių.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras informuoja, kad regione yra įrengta  ne viena stambiagabaričių atliekų aikštelė, tačiau stambiąsias atliekas į jas gyventojai turi atgabenti patys. Neturintiems tokios galimybės Alytaus mieste savo paslaugas siūlo atliekas surenkanti bendrovė „Ekonovus”. Esant poreikiui, reikia kreiptis į „Ekonovus” Alytaus padalinį tel. 8-655-97498
Turintys galimybę stambiąsias atliekas gabenti patys, jas turėtų vežti į stambiųjų ir kitų atliekų  surinkimo aikšteles, Alytuje esančias Alovės g. 6, mob. tel. 8 672 16878 ir Putinų g. 3A mob. tel. 8 618 06220. Aikštelių darbo laikas – antradienį-šeštadienį nuo 9 iki 18 val., pietų pertrauka – 13-14 val.
Alytaus miesto savivaldybės atliekų tvarkymo taisyklės griežtai draudžia didelių gabaritų atliekas bei naudotas padangas mesti į mišrių komunalinių atliekų, antrinių žaliavų ar kitus šioms atliekoms neskirtus konteinerius ir palikti šalia jų. Gyventojams už tokį poelgį gali grėsti administracinės nuobaudos.
Daugiau informacijos apie atliekų surinkimą, stambiagabaričių atliekų aikštelių adresus ir atliekų priėmimo laiką alytiškiai gali rasti Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro  svetainėje: www.aratc.lt.