Kalba gyventojai

Šokio studija „Aušrinė“ garsina Alytų

Šokių kolektyvo „Aušrinė“ pasirodymas „Lietuvos talentuose“ sužavėjo visą Lietuvą.

Populiariausiame šalies talentų šou „Lietuvos talentai“ vėl sužibėjo Alytaus mergaičių šokių studija „Aušrinė“. Charizmatiškos, artistiškos šokėjos sužavėjo visą Lietuvą – jos pateko į TV3 projekto superfinalą. Čia šokių kolektyvas dalyvauja jau trečią kartą!

Šokio studija „Aušrinė“ gyvuoja 17 metų. Ją lanko skirtingo amžiaus mergaičių grupės: nuo 4 metukų iki tiek, kiek nori lankyti. Pavyzdžiui, šiemet vyriausiai šokėjai yra 26-eri. Anot kolektyvo vadovės Aušros Saulevičiūtės, vyriausios kolektyvo narės vėliau gali tapti vadovėmis arba kitaip prisidėti prie šokėjų veiklos.

„Visi metai, o ypač šis pavasaris, buvo labai intensyvūs – pasiruošimas pasirodymams atima nemažai laiko, kartais tenka repetuoti net per atostogas“, – pasakoja šokių studijai vadovaujanti A. Saulevičiūtė. Kiekvienai šokio kompozicijai yra kuriama spalvinga programa, pritaikomi skirtingi kostiumai.

Akimirka iš pasirodymo

Alytiškių šokių pasirodymai tikrai nepalieka abejingų: kiekvienas judesys, emocija yra kruopščiai repetuojami ir išbaigti. „Šios mergaitės yra labai gabios ir talentingos, siekiančios kuo gražiau pasirodyti. Juk paruošus pasirodymą norisi jį parodyti žiūrovui, jį sužavėti“, – teigia „Aušrinės“ vadovė. Ji pabrėžia, kad kiekvienas pasirodymas yra dalinimasis, o dalyvavimas televizijos projekte yra puiki proga parodyti savo gebėjimus visai Lietuvai.

Šokių kolektyvas „Aušrinė“ žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Šokėjos džiaugiasi aukštais pasiekimais įvairiuose konkursuose, pasirodymais užsienio publikai. „Prieš porą metų dalyvavome viename didžiausių šokių festivalių Japonijoje. Šiais metais mus kviečia pasirodyti Šanchajuje, Indijoje ir net Filadelfijoje. Džiaugiamės per šokį užsimezgusiais ryšiais“, – džiaugiasi A. Saulevičiūtė.

Dalyvavimas „Lietuvos talentų“ superfinale – nemenkas iššūkis šokėjoms. Kolektyvo vadovė jau suka galvą, kaip nustebinti žiūrovus ir vėl užkariauti jų širdis. Ar tai bus smagus, nusišypsoti priversiantis pasirodymas, o gal priešingai – jautrus, jausmingas šokis? Tai sužinosime tik stebėdami TV3 projekto superfinalą, kuris vyks gegužės 26 d.